Зробіть свій вибір щодо роботи

Провести інформаційні інтерв'ю

Якщо у вашому списку залишилося всього кілька професій, почніть більш поглиблене дослідження. Організувати зустріч з людьми, які працюють по вас професіями. Вони можуть з перших рук надати інформацію про кар'єру в вашому короткому списку. Отримайте доступ до своєї мережі,, щоб знайти людей, з якими можна пройти ці інформаційні співбесіди. Знайти роботу та познайомитися з актуальними пропозиціями можно на сайті у зручний для Вас час.

Зробіть свій вибір кар'єри

Нарешті, після всіх ваших досліджень, ви, ймовірно, готові зробити свій вибір. Виберіть професію, яка, на вашу думку, принесе вам найбільше задоволення на основі всієї зібраної вами інформації. Зрозумійте, що вам дозволяють повторення, якщо ви передумаєте про свій вибір в будь-який момент вашого життя. Багато людей змінюють свою кар'єру, по крайней мере, кілька разів.

Визначте свої цілі

Як тільки ви приймете рішення, визначте свої довгострокові і короткострокові цілі. Це допомагає намітити курс на остаточну посадку в обраній вами області. Для досягнення довгострокових цілей зазвичай потрібно від трьох до п'яти років, в той час як для досягнення короткострокової мети зазвичай потрібно від шести місяців до трьох років.

Нехай вашими дослідженнями про необхідному освіті та навчанні будуть ваші гіди. Якщо у вас немає всіх деталей, зробіть ще кілька досліджень. Як тільки у вас буде вся необхідна інформація, поставте свої цілі. Прикладом довгострокової мети буде завершення вашої освіти і навчання. Короткострокові цілі включають вступ до коледжу, учнівство, інші навчальні програми та стажування.

Написати план дій кар'єри

Складіть план кар'єрних дій, письмовий документ, в якому викладені всі кроки, які вам доведеться зробити для досягнення ваших цілей. Думайте про це як про дорожню карту, яка приведе вас від пункту А до пункту B, а потім до пунктів C і D. Запишіть всі свої короткострокові і довгострокові цілі і кроки, які вам потрібно буде зробити для досягнення кожної з них. Вкажіть будь-які очікувані бар'єри, які можуть перешкодити досягненню ваших цілей, і способи їх подолання.

Це може звучати як велика робота - і це так. Але набагато легше налагодити кар'єрний шлях, коли знаєш, чого хочеш. Ухвалення цих кроків на ранньому етапі позбавить вас від багатьох клопоту і невпевненості в довгостроковій перспективі.

Як прискорити Ваш пошук роботи

Офісні меблі - робимо вибір

Предложение о работе