Які фарборозпилювачі бувають?

Якщо взяти всі моделі фарборозпилювачів, які є на ринку, то їх можна поділити на:

пневматичні;

електричні;

з ручним приводом.

пневматичні фарборозпилювачі

На сайті дешеві авіаквитки ви можете купити у будь яки час.

Пневматичний пристрій розпилює фарбу стисненим повітрям. Для фарбування поверхні це ідеальний варіант. У таких пристроях є окремі входи, через які в систему надходить повітря. Він перемішується з фарбою в повітряній камері. В результаті виходить однорідний барвистий факел.

Існують також пневматичні фарборозпилювачі низького тиску HVLP. Дана система ґрунтується на низькому тиску і великим потоком повітря. Особлива будова конструкції робить факел дуже м'яким. Завдяки цьому при роботі утворюється мало барвистого туману, а відсоток перенесення фарби на поверхню дуже висока - не менше 65%. Головною перевагою такої системи є її економічність.

Пневматичні пристрої з системою низького тиску підходять для роботи з будь-якими поверхнями з будь-яким матеріалом. Завдяки широкому факелу, подається великий обсяг фарби. Відзначимо, що моделі, що працюють за такою системою, відрізняються економічністю в часі.

електричні фарбопульти

При виборі електричного фарбопульта, враховуйте те, що вони працюють за допомогою хитається діафрагми, яка починає працювати завдяки шатунного механізму. Електричний фарборозпилювач працює від звичайної розетки. Додаткові пристрої для цього не потрібні. Такий пристрій ідеально підходить для нанесення фарби, розчинів, захисних сумішей.

Продуктивність електричних пристроїв дорівнює від 250 до 260 кв.м. / НС потужністю в 0,27 кВТ. Такі моделі можна назвати найоптимальнішими, якщо судити по економічність в роботі, якості нанесення і ціною.

ручний привід

Конструкція фарборозпилювача з ручним приводом складається з насоса, всмоктувального рукава, фільтра. Фарба засмоктується в насос при потрібному тиску, після барвистий матеріал потрапляє в форсунку. Продуктивність таких пристроїв може досягати 200 кв.м. / год.

Відзначимо, що при кузовному ремонті при високій швидкості роботи з різними відтінками, майстер може використовувати даний пристрій, як три фарбопульта відразу. Так виходять різні кольори, при цьому заощаджується час.

Головні переваги пристроїв з ручним приводом - це висока якість фарбування і швидкість роботи. Передбачається, що таким пристроєм буде користуватися професійний маляр.

Типы армирования каркаса

Актуальні пропозиції роботи

Як прискорити Ваш пошук роботи

Вибір водонагрівача

Установка відкатних воріт