Клінкерна цегла Керамейя


У будівництві, мабуть, немає більш популярного, затребуваного і застосовуваного матеріалу ніж - цегла.

Сьогодні проводиться безліч різновидів цегли і кожен з них використовується в конкретних цілях для експлуатації в певних умовах.


До речі, особливість цього виду цегли полягає в тому, що в його виготовленні використовуються особливі сорти глини, що характеризуються високим ступенем тугоплавкости.

Ця глина обпалюється до абсолютного спікання при надзвичайно високій температурі, набагато вище тієї, при якій виготовляються звичайні види цегли.

У результаті такої температурної обробки всередині цегли відсутні дрібні бульбашки повітря, а клінкер за рахунок відсутності цих пустот відноситься до категорії найбільш довговічних і міцних будматеріалів.

Дійсно, на практиці клінкерна цегла не тільки не руйнується протягом декількох десятиліть, а й витримує практично всі механічні пошкодження і навіть сильні удари.

Також клінкерна цегла володіє дивовижною морозостійкістю, завдяки чому легко переносить критично низькі температури, а ще без мінімальних пошкоджень витримує не тільки різкі сезонні - добові коливання температур, а й цикли відтавання і обмерзання.

Варто відзначити практичну водонепроникність клінкерної цегли.

Адже спеченная глина поглинає води так мало, що клінкерній цеглі не може мінімально нашкодити навіть постійний контакт з водою (стічні води, підвищена вологість, дощі та інше).

Ще одні унікальні властивості клінкерної цегли, це - підвищена тепло і звукоізоляція.

Більш того, в процесі виготовлення такі параметри можна коригувати під конкретні умови збільшенням або пониженням пористості глини.

Вибір водонагрівача

Ціна зрубу лазні

Предложение о работе

Декоративна огорожа

Як вибрати підвіконня