Каналізація для приватного будинку




При використанні септика є свої негативні сторони, наприклад, поява стійкого запаху. Також для його облаштування потрібна велика площа.

Тепер мова піде про використання фільтруючого колодязя. Він є ємністю з герметичним дном і стінками, і складається з щебеню, гравію, а також піску. Такий колодязь за своїм виглядом іноді схожий на септик. Його відмінність в тому, що замість дна тут використовуються фільтруючі насипні матеріали. Зазвичай фільтруючі колодязі роблять із цегли або бетону.


Що стосується вигрібних ям, то вони є найбільш простими і дешевими. У цьому випадку риється великий котлован, потім його стіни зміцнюють за допомогою цегли або бетону. Яму часто чистити не доведеться, але при її використанні стоки відразу направляються в грунт, що призводить до її забруднення.

Для монтажу розводки каналізації всередині будинку використовують ПВХ. Внутрішня поверхня трубопроводу повинна бути гладкою. Навіть у випадку невеликої нерівності в підсумку може відбутися засмічення. З зовнішньої частини будинку мережу прокладається на глибині близько 1,5 м. У цьому випадку в зимовий період система не буде замерзати.

Щоб згодом в каналізації не з'явилося засмічень, туди не слід викидати гуму, поліетилен, пластмасу і т.п. Не можна викидати туди і будівельний, а також садовий сміття. У великих обсягах туди не рекомендується зливати кислоти, луги і речовини із вмістом хлору у великому обсязі.

Пластикові декоративні панелі

Важливість будівельного інструменту

Заказ готового бетона у производителя