Переваги керамічної плитки виходячи з ціни, рассцветкі, якості

При плануванні ремонту санвузла слід дуже багато уваги приділити обробці стін і підлоги, тому що в цьому приміщенні виживуть далеко не всі поверхні через:

Високої вологості;

Перепадів температур;

Конденсату.

Онлайн мониторинг обменников быстро и доступно.

Якщо ви вивчите в інтернеті сучасні інтер'єри, то переконаєтеся в тому, що при оформленні переважної більшості використовується плитка.

переваги плитки

Плитка має масу переваг, які, власне, і обумовлюють її широке поширення. До них слід віднести:

Міцність - навіть, якщо ви ненароком зачепите стіну, викладену плиткою, важким тазиком, то з нею навряд чи щось трапиться. Щоб кераміка тріснула, треба постаратися;

Вологостійкість - через високу вологість і ймовірності попадання води на стіни, багато інших покриття не можуть прослужити у ванній більше 1-2 місяців. Плитка, навпаки, зовсім не боїться води, отже, є ідеальним рішенням для обробки санвузла;

Прибирання - для того, щоб почистити стіну, вам не треба буде докладати багато зусиль, адже її досить зрідка протирати ганчіркою. Завдяки рівній поверхні і гладкому верхнього шару, на ній не утворюються цвіль, грибок і наліт.

Ціна

Ціни на плиточную продукцію коливаються в досить широкому діапазоні. Наприклад, подивіться їх на сайті Сантехніки-Онлайн. Завдяки широкому асортименту моделей, представлених в цьому магазині, ви зможете отримати повноцінне уявлення про рівень цін на цей оздоблювальний матеріал.

Найдешевша - це вітчизняна плитка для ванної кімнати купити яку ви зможете навіть за ціною 300 рублів за квадратний метр. Багато принципово відмовляються від продукції російського виробництва, що марно, тому що сучасні заводи (наприклад, Уралкераміка) обладнані найкращим технічним забезпеченням, яке ні в чому не поступається західним аналогам.

Дорожче коштує продукція з ближнього зарубіжжя. Наприклад, плитку з Білорусі або України ви придбаєте за 400-500 рублів за квадратний метр.

До елітної плитці зазвичай відносять європейські товари. Найбільшим авторитетом користується продукція з Італії, Іспанії, Німеччини. В середньому ціна на неї коливається в межах 2-3 тисяч рублів за квадратний метр, але в продажу ви зустрінете як більш бюджетні моделі, так і зовсім ексклюзивні колекції за ціною від 15 тисяч рублів за тими мірами.

забарвлення

Забарвлення плитки слід вибирати, строго виходячи з того, яким ви бачите свій майбутній інтер'єр, а також від бюджету, який ви виділили на ремонт. Наприклад, якщо ви плануєте оформити санвузол в стилістиці хай-тек, тоді радимо віддати перевагу однотонним яскравим моделям і обов'язково з глянцевою поверхнею, тому що вона відмінно підкреслить технологічність та інноваційність дизайну.

Для створення класичного інтер'єру радимо віддати перевагу моделі, які імітують натуральні матеріали:

камінь;

Дерево.

Зараз у продажу є плитка, яка зовні нічим від них не відрізняється, зате коштує набагато дешевше і має більш практичний набір експлуатаційних характеристик.

Преимущества плитки «Старый город» для тротуара

Переваги міжкімнатних шпонованих дверей

Як придбати електронний квиток Укрзалізниці онлайн

Плитка для фасада - путь к прочности и эстетике

Железобетон, как основа защитных сооружений и инфраструктуры