Основи сучасних технологій в будівництві приватних будинків

Нові технології будівництва будинків дозволяють не тільки прискорити процес, але і істотно заощадити на кошторисі. Звести надійний і теплий котедж можна за допомогою перевірених методів, що встигли завоювати довіру і любов забудовників. Кожній з технологій не більше 20 років.

На сайте представлены Коды электронных валют в очень удобной форме.

Незнімна і переставна опалубки: особливості та переваги

Щоб бути впевненим, що технологічний цикл виконають правильно, потрібно звертатися до професіоналів. Дізнатися, скільки коштує побудувати двоповерховий будинок. Остаточна ціна буде відома після виїзду на ділянку і отримання адаптованого проекту. Компанія гарантує ретельне виконання зобов'язань.

Технологія незнімної опалубки полягає в тому, що функції стін виконує монолітний залізобетон. Для опалубки застосовують плити і блоки з простих матеріалів. Її роблять з відходів деревообробної промисловості та цементного розчину. Як тільки бетон застигає, елементи не усувають, а залишають в стіні. Таким чином, опалубка виконує не тільки опорну, але і теплоізоляційну функцію. Такий спосіб будівництва має більш доступну ціну, а в міцності не поступається цегельному будинку.

Особливість технології в тому, що вона не вимагає тимчасових підпірних елементів. Бетон не випливає, а з'єднання виходять герметичними. Живучи в такому будинку, можна істотно заощадити на опаленні. Відмінна звукоізоляція, готовність опалубки для обробки будь-якими чистовими матеріалами роблять технологію одну з найоптимальніших.

Уваги заслуговує вітчизняна технологія переставной опалубки або Технологія Індивідуального Будівництва та Екологія (ТІБЕ). Будівництво відбувається з використанням модулів, які формуються в процесі будівництва на стіні. При цьому підстилаючий розчин і пустотілі блоки застосовувати не потрібно. Для зведення фундаменту використовують ручний бур, який забезпечує підвищену міцність підстави пальового типу.

Модульну опалубку потрібно час від часу переміщати. Містки холоду при цьому не утворюються. Даний спосіб знизить витрати на будівництво в кілька разів. Матеріал наповнювача для стін можна підбирати будь-(наприклад, цегла або бетон).

Особливості технології 3-D панелей

Технологія зведення будинку за допомогою 3-D панелей схожа на збірку каркасно-щитових будинків. Вона поєднує принципи каркасного і монолітного домобудівництва. При створенні каркаса використовують пінополістирольні панелі в оплетке з пари арматурних сіток. Їх зварюють паралельно один до одного і кріплять між собою дротом. Так виходить просторова конструкція. У неї легка вага і вражаюча надійність. Застосування полімерних матеріалів скорочує тепловтрати. Спосіб більше застосовують для зведення масштабних об'єктів.

Матеріали поділяють на ті, що мають несучі та огороджувальні функції. До перших належить остов зі стійок, балок і розкосів. Він бере на себе навантаження стін на підставу будови. Для будови каркаса часто використовують дерево або метал. Стіни виконують лише захисну функцію, і тримають на собі тільки свою вагу. Завдяки цьому, їх можна зводити з більш легких матеріалів.

Каркасне будівництво: головні переваги

Технологія каркасного будівництва відома у вузьких колах. Вона дозволяє звести будинок до двох поверхів. Будівництво відбувається на будь-якому фундаменті. Конструкцію створюють з балкових компонентів, розміщених горизонтально, вертикально і по діагоналі. Їх з'єднують між собою. В якості матеріалу для елементів використовують дерево або метал. Вибір залежить від уподобань і фінансових можливостей клієнта. Для з'єднання металевих заготовок потрібно свердління технологічних отворів. Замість металу можна використовувати пиломатеріал, який не поступається по стійкості, полегшує складання.

Основи вибору і підбору душової кабіни для ванної кімнати

Газобетон Стоунлайт: розміри, ціни та переваги

Кварцовий пісок: особливості, застосування та види

Когда нужно использовать нагревательный мат?