Малярний стеклохолст павутинка: застосування
Малярний стеклохолст павутинка - популярний варіант ремонтно-оздоблювальних матеріалів зі скловолокна. Можна згадати інший схожий матеріал, так звані скловолокнисті шпалери - але це вже готове фінішне покриття і воно підходить для рівних стін. А якщо стіни потрібно рівняти, прибирати тріщини - то краще і швидше штукатурки з цим впорається стеклохолст павутинка. Це тонке (25-50 г / кв. М), непрозоре і податливі полотно, яке завдяки своїй фактурі відмінно зміцнює і вирівнює стіни перед фарбуванням.
Купуйте залізничні квитки Львів швидко і за вигідною ціною.
Як роблять стеклохолст павутинку?
Незважаючи на назву, скловолокнисту павутинку НЕ тчуть. Склополотно складаються зі скляних волокон, які згідно з технологією розподіляють і з'єднують між собою пресуванням за допомогою органічної смоляний добавки. Полотно піддається кристалізації, і його легко скрутити в рулон. У такому вигляді, упакована в термоусадочну плівку, павутинка і надходить споживачеві.
Навіщо потрібна павутинка зі скловолокна?
Склополотно павутинка як матеріал нового покоління задовольняє сучасним вимогам для ремонту стін. Крім хороших штукатурних властивостей, полотно зі скловолокна створює армований який не руйнується шар, по якому можна проводити фарбування або обклеювання шпалер. І робиться це, на відміну від ряду штукатурно-малярних робіт, швидко - наклеюванням на стіну.
Готовий результат є рівною поверхнею: бесфактурную, шорстку, стійку до вологи і механічних пошкоджень, екологічно чисту, «дихаючу» і пожежобезпечну. І, головне, довговічну - її можна за бажанням перефарбовувати знову і знову.
Де можна застосовувати?
Скловолоконні полотно павутинку виробники рекомендують для вже оштукатурених стін і стель, або вирівняних гіпсокартоном. Стеклохолстом можна успішно замінити фінішну шпаклівку. Особливо на поверхнях, схильних до появи тріщин: павутинка запобіжить розтріскування і утворення ушкоджень і вад - тобто всі ті недоліки, які ми зазвичай бачимо на стінах, підготовлених без скловолоконних шарів.
Актуально застосування павутинки, коли стіни потребують додаткового армування і міцності без обважнення навантаження. А також якщо необхідно приховати стики між плитами, зокрема, гіпсокартонними (які при зберіганні на складі вбирають зайву вологу і при висиханні деформуються).
Доцільно використовувати павутинку в новобудовах: вона запобігає від дефектів стін і стелі, що утворюються після усадки, значно спрощує догляд за поверхнями і гарантує їх багаторічну експлуатацію.
Завдяки своїм властивостям стеклохолст відмінно служить в приміщеннях з високою вологістю: кухнях, ванних, сантехнічних кімнатах.
Матеріал може бути використаний також для покрівельних робіт, зміцнення стін, захисту трубопроводів, гідроізоляційні і дизайнерських цілей.
Чому віддають перевагу стеклохолст: про переваги
Купувати стеклохолст конкретного виробника коштує, якщо в описі матеріалу є нижче описувані гідності. Наприклад, стеклохолст павутинка «Вітрулан» німецького виробництва екологічний і рекомендований для застосування в дитячих та оздоровчих закладах. Його можна гарантовано застосовувати під фарбування - на відміну від інших марок Vitrulan не виступає шорсткістю за шар лакофарбового покриття.
Практика використання скловолокна павутинка показує, що він володіє:
Стійкістю до накопичення вологи - про це свідчать вологовідштовхувальні властивості.
Стійкістю до пошкоджень - поверхню не можна подряпати або проколоти.
Пожежною безпекою - скловолокнисті матеріали не займаються.
Армуючої здатністю - волокна полотна після його наклеювання на поверхня не тягнуться і створюють монолітний шар.
Екологічною чистотою - стеклохолст павутинка складається з речовин, які беруть участь у виготовленні скла, тому не містить шкідливих сполук, не є алергеном, не вступає в хімічні реакції з навколишнім середовищем.
Паровоздухопроніцаемостью - полотно «дихає», тобто пропускає повітря і пар, перешкоджаючи розвитку цвілі і грибка, перезволоження приміщень.
Склополотно зручно транспортувати і працювати з ним: павутинка продається в рулонах метрової ширини і оптимальної (20 і 50) довжини.