Коли ви шукаєте нову роботу

Коли ви шукаєте нову роботу або позиціонуєте себе для кар'єрного зростання, важливо мати присутність в Інтернеті, де ви можете продемонструвати свої навички та досвід. Ваші професійні онлайн-профілі також допоможуть вам зв'язатися з контактами, які можуть прискорити ваш пошук роботи і допомогти вам просунутися по кар'єрних сходах. Знайти актуальні пропозиції роботи можна на сайті у зручний для Вас час.

Ось деякі сайти, де ви повинні створити онлайн-профіль. Обов'язково активно керуйте своїми профілями, щоб вони були актуальними. Роботодавці та контакти хочуть бачити актуальну інформацію. Крім того, не забудьте зберегти своє професійне життя окремо від особистого. Якщо у вас кілька облікових записів, їх легко переплутати. Подумайте двічі, перш ніж відправляти повідомлення, щоб переконатися, що все розміщується в потрібному місці.

У двох словах, дай отримати. Мережа працює в обох напрямках - чим більше ви готові допомагати комусь, тим більша ймовірність того, що він вам допоможе. Витратьте деякий час кожен день, щоб дістатися до ваших зв'язків. Напишіть рекомендацію на LinkedIn, запропонуйте познайомити їх з іншим підключенням, поділіться з ними статтею або новиною. Давати, щоб отримати дійсно працює - ваші зв'язку, швидше за все, повернуть послугу, коли ви запропонували їм допомогти.

Не зв'язуйтеся з усіма

соціальна мережа і підключений

Існує школа думки, згідно з якою ви повинні спілкуватися з усіма, коли використовуєте соціальні мережі. Проте, якість важливіша за кількість, коли справа доходить до підключення. Перше питання, яке ви повинні задати собі при встановленні зв'язків, - як людина може мені допомогти? Друге питання: що я можу зробити, щоб допомогти їм? Перш ніж просити когось підключитися, подумайте, що у вас спільного. Цей спільний знаменник, незалежно від того, що це таке, допоможе вам в пошуку роботи.

Не витрачайте час онлайн на копійки вашого боса

зайнятої офіс

Звичайно, спокуса, коли ви шукаєте роботу, полягає в тому, щоб витрачати час на перегляд оголошень про вакансії, можливо, завантажуючи своє резюме, щоб подати заявку, розмовляючи з контактами або публікуючи результати випробувань і пошуків роботи на сторінці Facebook. Якби ви зробили це, ви, звичайно, не були б першим (або єдиним) людиною, яка зробила б це. Багато людей шукають роботу з роботи, але з огляду на те, як компанії відстежують співробітників, недоцільно використовувати ваш робочий комп'ютер або обліковий запис електронної пошти для пошуку роботи. Або, якщо ви робите, будьте дуже обережні, як ви це робите.

Советы по поиску работы

Предложение о работе

Ремонт у ванній кімнаті