Ефективність і можливості клейких стрічок

Кожен тип клейкої стрічки унікальний. Одна стрічка повинна утримувати на холодильнику вищий бал з математики вашої дочки до наступного іспиту, інша - десятки років фіксувати емблему виробника на задньому відкидному борту вашого автомобіля при будь-яких погодних умовах. Клейкі стрічки повинні виконувати різні функції, і одна тільки tesa випускає понад 7300 продуктів, які можуть використовуватися різними способами.

Качественные Клейкие ленты от производителя по очень выгодной цене.

Чому адгезіви склеюють?

Для склеювання клейкою стрічці необхідний адгезив. Клейкі стрічки забезпечуються так званими склеюючими при натисканні адгезивами. Склеює при натисканні адгезив - це перманентно клейка субстанція, яка прилипає до певної поверхні при невеликому впливі тиску. Адгезиву не потрібно хімічна реакція для прояву сили прилипання. Адгезів ідеально підходить для склеювання матеріалів, якщо він задовольняє двом вимогам: з одного боку, він повинен гарантувати, що клейка стрічка і поверхні залишаються з'єднаними настільки довго і міцно, наскільки це потрібно ( «адгезія»). З іншого, внутрішня структура самого адгезиву повинна бути настільки міцною, наскільки це необхідно для передбачуваної області застосування ( «когезия»).

Оскільки ці два вимоги різняться в кожному випадку використання клейкої стрічки, то необхідно розводити каучук або акрілат в правильному поєднанні з понад 1000 смол і 100 еластомерів для створення адгезиву, що ідеально підходить для передбачуваної області застосування. І, можливо, його доведеться оптимізувати за допомогою праймера, який підвищує міцність зчеплення адгезиву з основою. Крім того, безліч різних матеріалів основи надають клейкої стрічки додаткові індивідуальні властивості. подібнимиосновамиможуть бути папір або плівки (пластмасові, синтетичні), а також бавовняна тканина або металеві основи.

Правильне і точно зважене поєднання всіх цих компонентів (адгезивів, основ, праймерів і т. Д.) Особливо важливо для створення єдиної клейкої стрічки, що задовольняє специфічним вимогам області застосування.ы

Ефект декоративної венеціанської штукатурки

Ефект декоративної венеціанської штукатурки

Установка відкатних воріт

Як утеплити азбестовий димохід

Важливість будівельного інструменту

Ефект декоративної венеціанської штукатурки